Nejvýhodnější půjčka? Ověřený poskytovatel a nízká hodnota RPSN

Mnoho lidí sleduje, který supermarket prodává ten který výrobek levněji než jiný. A kvůli rozdílu několika korun běží třeba na druhý konec města. Kdyby totéž činili u půjček, ušetřili by řádově stovky až tisíce za měsíc!

Otázka zní, jak mezi sebou jednotlivé půjčky porovnat a vybrat tu pro nás nejvýhodnější? Že se nejedná zrovna o snadný úkol, to vám řekne každý, kdo se trochu orientuje v oblasti finančních služeb. Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA se proto rozhodlo tento úkol spotřebitelům usnadnit a provést kvalifikované srovnání nebankovních společností a spotřebitelských úvěrů, které poskytují. Zaměřilo se přitom na společnosti poskytující zajištěné úvěry.

V konkurenci 10 nebankovních společností v testu zvítězila společnost TGI Money a.s.. Na základě analýzy důležitých parametrů (výše úroku, RPSN, poplatky a další) autoři testu vyhodnotili půjčku od TGI Money jako nejvýhodnější půjčku na trhu.  Hypopůjčka skutečně nabízí velmi výhodné úvěrové podmínky, nízké úroky a přiměřené poplatky. Jedná se o půjčku typu americké hypotéky, tedy o neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí. Abyste ho získali, nemusíte chodit do banky a vyplňovat stohy dotazníků. Stačí v klidu doma vyplnit jednoduchý online formulář a půjčka může být vaše. Získané finanční prostředky přitom můžete využít na cokoliv.

Jedná se o snadný a rychlý způsob, jak si půjčit peníze, bez dokládání příjmů a prověřování v registru dlužníků. Společnost TGI Money a.s. přitom dbá na vstřícné a férové jednání. Různých typů půjček a úvěrů na trhu neustále přibývá a test sdružení UMBRELLA ukázal, že vybrat si v tomto nepřehledném konkurenčním prostředí vůbec není snadné. Přispívá k tomu i fakt, že mnohé úvěrové společnosti často neposkytují všechny potřebné informace, přestože jim to zákon ukládá.  My striktně dodržujeme Zákon o spotřebitelském úvěru a snažíme se vám ještě před uzavřením smlouvy poskytnout veškeré potřebné informace. Abyste přesně věděli, jak vysoké budou vaše splátky a kolik za úvěr celkem zaplatíte, využijte naši úvěrovou kalkulačku.